TWARZ

TWARZ

Pod tym adresem internetowym (ginekologtychy.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Pod tym adresem internetowym (ginekologtychy.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.

2. Nie znalazłem adresu dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy zapewne właściwą domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!

3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.

4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.

5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zaintrygują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.

6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje fotografie, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.

7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich uwag. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.

8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.

9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.

10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrobić.

11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.

12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.